FORUMALMANYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMALMANYA

2009 Full Program Arsivi, En Yeni Müzikler, Dini Konular, Cep Telefonu Programlari, Edebiyat, Hint Fimleri indir, Crack, Serial, Siyaset, Politika, Aile ve Yasam, Magazin, Insan Sagligi, Egitim ve Ögretim, Küresel isinma

KapıAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hadis_i Şerif

2 posters
YazarMesaj
uzm_emin

uzm_emin

Erkek
İş/Hobiler : Güvenlik// Çalışmak,Çalışmak ve yine Calışmak

hadis_i Şerif Empty
MesajKonu: hadis_i Şerif   hadis_i Şerif Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:28 pm

Kıyamet gününde ümmetimin (iki alameti olacak : Biri) secde sebebiyle alnındaki parlaklık, (diğeri de) abdest sebebiyle kollarındaki parlaklıktır.
Kulun Rabbine en yakın olduğu hal, secdedeki halidir. Öyle ise secdede duayı çokça yapınız.
(Müslim, Salat 215)
Nefislerinizin aleyhine dua etmeyin, çocuklarınızın aleyhine de dua etmeyin, hizmetçilerinizin aleyhine de dua etmeyin. Mallarınızın aleyhine de dua etmeyin. Ola ki, Hz. Allah'ın duaları kabul ettiği saatte rastgelir de, istediğiniz kabul ediliverir.
(Ebu Davud, Salat 362
Admin
Admin
Admin

Erkek

hadis_i Şerif Empty
MesajKonu: Emegine Saglik   hadis_i Şerif Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:19 pm

Eline emegine saglik bilgi paylasildikca cogalir. Bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum. Bu sözden yola cikarsak sana kölelik etmeye ömür kafi gelmez. O zaman sana dua ederiz. Allah Razi Olsun. Bana göre en güzel dua bu. Saygilarimla.
http://forumalmanya.eniyiforum.net
uzm_emin

uzm_emin

Erkek
İş/Hobiler : Güvenlik// Çalışmak,Çalışmak ve yine Calışmak

hadis_i Şerif Empty
MesajKonu: Geri: hadis_i Şerif   hadis_i Şerif Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 3:08 pm

Admin demiş ki:
Eline emegine saglik bilgi paylasildikca cogalir. Bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum. Bu sözden yola cikarsak sana kölelik etmeye ömür kafi gelmez. O zaman sana dua ederiz. Allah Razi Olsun. Bana göre en güzel dua bu. Saygilarimla.

Allah cümlemizden razı olsun.Birşeyler yapabiliyorsak ne mutlu bize

hadis_i Şerif
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-